Face Facts The Routine – Hyaluronic Hydra Gel Cream 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me kremin tonë Hyaluronic Hydra Xhel Hapi 4. Hidratimi ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës tuaj dhe mbyll të gjitha të mirat nga serumi juaj. Kremi ynë me xhel ultra i lehtë ndihmon në ushqimin dhe hidratimin e lëkurës së etur, ndërkohë që rrit shkëlqimin tuaj natyral.

Ekstraktet e manaferrës, tërshërës, acidit hialuronik dhe vitaminës E të pasura me antioksidantë ndihmojnë në zbutjen e lëkurës dhe mbajtjen e lagështirës gjatë gjithë ditës. Është hapi i fundit në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës, prandaj mos e harroni! Miqësore për veganët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts The Routine – Hyaluronic Hydra Gel Cream 50ml

Gati, Set, Shkëlqim! 

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me kremin tonë Hyaluronic Hydra Xhel Hapi 4. Hidratimi ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës tuaj dhe mbyll të gjitha të mirat nga serumi juaj. Kremi ynë me xhel ultra i lehtë ndihmon në ushqimin dhe hidratimin e lëkurës së etur, ndërkohë që rrit shkëlqimin tuaj natyral.

Ekstraktet e manaferrës, tërshërës, acidit hialuronik dhe vitaminës E të pasura me antioksidantë ndihmojnë në zbutjen e lëkurës dhe mbajtjen e lagështirës gjatë gjithë ditës. Është hapi i fundit në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës, prandaj mos e harroni! Miqësore për veganët.

 • Krem xhel ultra i lehtë
 • Ndihmon për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën e etur
 • Ekstrakt hidratues hialuronik, tërshërë dhe antioksidant i manaferrës
 • Mund të përdoret paradite dhe pasdite

Përdorimi:

Hapi 4: Aplikoni krem ​​hidratues pas kremit tuaj të syve. Aplikoni një sasi sa një monedhë kremi në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe masazhojeni butësisht në lëkurën tuaj. Përdorni AM + PM, si hapin e fundit në rutinën tuaj.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930108 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara