Face Facts The Routine – Superberry Radiance Serum 30ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me Serumin tonë Superberry Radiance Step 2. Aplikimi i serumit është i rëndësishëm për të synuar shqetësimet specifike të lëkurës dhe për të përmirësuar përthithjen e përbërësve kryesorë. Formula jonë me bazë uji duhet të përdoret dy herë në ditë për të arritur një çehre super të shndritshme dhe me shkëlqim.

Mjedra, Boronica, Boronica dhe Acai Berry ndihmojnë në sigurimin e vitaminave dhe antioksidantëve thelbësorë për të ushqyer lëkurën e shurdhër, të thatë dhe të lodhur. Miqësore për veganët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts The Routine – Superberry Radiance Serum 30ml

Gati, Set, Shkëlqim! 

Niveloni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me Serumin tonë Superberry Radiance Step 2. Aplikimi i serumit është i rëndësishëm për të synuar shqetësimet specifike të lëkurës dhe për të përmirësuar përthithjen e përbërësve kryesorë. Formula jonë me bazë uji duhet të përdoret dy herë në ditë për të arritur një çehre super të shndritshme dhe me shkëlqim.

Mjedra, Boronica, Boronica dhe Acai Berry ndihmojnë në sigurimin e vitaminave dhe antioksidantëve thelbësorë për të ushqyer lëkurën e shurdhër, të thatë dhe të lodhur. Miqësore për veganët.

 • Serum me bazë uji që rrit shkëlqimin
 • Ndihmon në sigurimin e vitaminave thelbësore për të ushqyer lëkurën e shurdhër, të thatë dhe të lodhur
 • Ekstrakte Acai Berry të pasura me antioksidantë dhe Niacinamide
 • Mund të përdoret paradite dhe pasdite

Përdorimi:

Hapi 2: Gjithmonë aplikojeni serumin në lëkurën e sapo pastruar. Aplikoni 1-2 pika të serumit në duart tuaja përpara se ta shtypni butësisht në fytyrë dhe qafë. Përdorni AM + PM, pasuar nga kremi ynë Xhel për Sytë Hapi 3.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930146 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara