Face Facts Vitamin C Face Mist 100ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Tonifikoni dhe rifreskoni lëkurën e lodhur! Mjegulla jonë energjike e fytyrës është zgjedhja e përsosur për lëkurën e stresuar. Një herë nuk mjafton kurrë! Spërkateni gjatë gjithë ditës për të ruajtur ngjyrën tuaj natyrale me shkëlqim.

 • Get Your Glow On Girl – Spërkateni në mëngjes për të rritur shkëlqimin dhe tonin natyral
 • Vitamina C + Glicerinë + Betainë
 • Spërkatje e shpejtë e mjegullës sonë të fytyrës që rrit shkëlqimin dhe do të jeni gati të përballoni gjithçka!
 • E mbushur me vitaminë C ndriçuese, mjegulla jonë është e përkryer për të energjizuar dhe rifreskuar lëkurën tuaj të lodhur në mëngjes ose gjatë gjithë ditës.
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Face Mist 100ml

Tonifikoni dhe rifreskoni lëkurën e lodhur! Mjegulla jonë energjike e fytyrës është zgjedhja e përsosur për lëkurën e stresuar. Një herë nuk mjafton kurrë! Spërkateni gjatë gjithë ditës për të ruajtur ngjyrën tuaj natyrale me shkëlqim.

 • Get Your Glow On Girl – Spërkateni në mëngjes për të rritur shkëlqimin dhe tonin natyral
 • Vitamina C + Glicerinë + Betainë
 • Spërkatje e shpejtë e mjegullës sonë të fytyrës që rrit shkëlqimin dhe do të jeni gati të përballoni gjithçka!
 • E mbushur me vitaminë C ndriçuese, mjegulla jonë është e përkryer për të energjizuar dhe rifreskuar lëkurën tuaj të lodhur në mëngjes ose gjatë gjithë ditës.
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Përdoret pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës për përthithje maksimale. Përndryshe, spërkatni gjatë gjithë ditës për t’i dhënë lëkurës tuaj “marrëveshjen” që meriton. Mbyllni sytë dhe spërkatni mjegullën në formë ”X” mbi lëkurë për të siguruar aplikim të barabartë. Lëreni produktin të zhytet përpara se të aplikoni produkte të tjera. Përdoreni çdo ditë, ose sipas nevojës.

 

Lloji

sprej

Paketimi

100ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413925999 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara