Hairtone-Nails-Skin 30s Caps

Brendi

10,70 

Mikronutrientët e HairTone Nails & Skin që kontribuojnë në ruajtjen e flokëve normalë janë zinku, seleniumi dhe biotina. Për më tepër, seleni dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e thonjve normalë, ndërsa biotina dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës normale*. Përbërja është e pasuruar me aminoacide prolinë, cisteinë, lizinë, si dhe MSM dhe vitamina B5, E.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Hairtone Nails&Skin

Formula me aminoacide të specializuara

Mikronutrientët e HairTone Nails & Skin që kontribuojnë në ruajtjen e flokëve normalë janë zinku, seleniumi dhe biotina. Për më tepër, seleni dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e thonjve normalë, ndërsa biotina dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës normale*. Përbërja është e pasuruar me aminoacide prolinë, cisteinë, lizinë, si dhe MSM dhe vitamina B5, E.

Përbërësit aktivë për kapsulë:
L-Proline 200 mg, MSM 100 mg, L-Cisteinë 41 mg, L-Lizinë 31 mg, Vitaminë E 20 mg (167%*), Acid Pantotenik 20 mg (333%*), Zink 10 mg (100%*), Biot 100μg (200%*), Selen 55μg (100%*).

Të rriturit:
Merrni 1 kapsulë në ditë, mundësisht pas ushqimit si shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Pa
sheqer, gluten, laktozë, konservues.

I përshtatshëm për veganët

Përmbajtja
30 dhe 50 kapsula

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë pamjes dhe arritjes së fëmijëve të vegjël. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

30

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321008876 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara