OstroVit Biotin 10.000 MAX 60 tabs

Brendi

7,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Biotin 10.000 MAX është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim të biotinës. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen për pamjen e shëndetshme dhe të bukur.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Biotin 10.000 MAX 60 tableta

OstroVit Biotin 10.000 MAX është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim të biotinës. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen për pamjen e shëndetshme dhe të bukur.

 • Burimi i biotinës – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 2500 µg D-biotinë.
 • 1 porcion = ¼ tablete.
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 240 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Biotin 10.000 MAX – suplement dietik i vlefshëm

Biotina – e quajtur edhe vitamina H ose B7, është një përbërje kimike organike e klasifikuar si vitaminë B. Është një substancë e tretshme në ujë që mund të prodhohet në sasi të vogla në trupin e njeriut nga flora bakteriale që banon në traktin gastrointestinal. Megjithatë, për të plotësuar kërkesat e trupit për përbërjen, ia vlen ta furnizoni atë nga jashtë – me ushqim ose në formën e shtesave dietike. Burimet dietike të biotinës përfshijnë produkte të tilla si të brendshmet, peshku, arrat, si dhe farat dhe produktet e drithërave.

Vetitë e përbërësve që përmban OstroVit Biotin 10.000 MAX

Biotina kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të energjisë dhe mbështet funksionimin e duhur të sistemit nervor, si dhe kontribuon në ruajtjen e metabolizmit optimal të makronutrientëve. Përveç kësaj, ndihmon në ruajtjen e funksionit të duhur mendor dhe mbështet mirëmbajtjen e mukozave normale. Biotina gjithashtu ndihmon në ruajtjen e lëkurës dhe flokëve të shëndetshëm.

Lloji

tableta

Paketimi

60

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933907451 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara