Laxazin Comfort 20s Caps

Brendi

14,00 

Suplement ushqimor me ACTAZIN ® që rrjedh nga frutat e plota të kivit në pluhur së bashku me tamarind, kumbulla, fikun dhe pektinën e mollës. ACTAZIN®, falë teknikës speciale që prodhohet, ruan lëndët ushqyese dhe bioaktive të kivit, si enzimën aktinidin, polifenolet, fibrat e tretshme dhe të patretshme. Konsumimi i kivit kontribuon në ruajtjen e defekimit normal.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Laxazin Comfort

Me ACTAZIN® që rrjedh nga frutat e plota të kivit

Suplement ushqimor me ACTAZIN ® që rrjedh nga frutat e plota të kivit në pluhur së bashku me tamarind, kumbulla, fikun dhe pektinën e mollës. ACTAZIN®, falë teknikës speciale që prodhohet, ruan lëndët ushqyese dhe bioaktive të kivit, si enzimën aktinidin, polifenolet, fibrat e tretshme dhe të patretshme. Konsumimi i kivit kontribuon në ruajtjen e defekimit normal.

Përbërësit aktivë për kapsulë
ACTAZIN ® – pluhur frutash kivi 300 mg, pluhur frutash kivi 300 mg, pluhur frutash tamarindi 200 mg, pluhur frutash kumbulle 100 mg, pektinë molle 100 mg, pluhur frutash fiku 50 mg.

Udhëzimet e përdorimit
Merrni 2 kapsula në ditë, mundësisht para gjumit, si shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Pa
sheqer, gluten, laktozë, konservues, ngjyra artificiale.

I përshtatshëm për veganët

Përmbajtja
20 kapsula

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë pamjes dhe arritjes së fëmijëve të vegjël. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

20

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321012569 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara