Skin Academy INK’D Tattoo Care Moisturiser – VEGAN 100ml

Brendi

11,00 

Brand: 
Skin Academy

Moisturizer Skin Academy INK’D Tattoo Care hidraton dhe mbron tatuazhet. Hidratuesi ushqen lëkurën dhe ofron vitamina esenciale natyrore, duke i lënë tatuazhet të duken të qetë, të hidratuar dhe të gjallë.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Duke përdorur lëvizje të vogla rrethore, aplikoni butësisht hidratuesin mbi tatuazhe derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Aplikojeni dy herë në ditë për rezultate më të mira.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy INK’D Tattoo Care Moisturiser – VEGAN 100ml

Moisturizer Skin Academy INK’D Tattoo Care hidraton dhe mbron tatuazhet. Hidratuesi ushqen lëkurën dhe ofron vitamina esenciale natyrore, duke i lënë tatuazhet të duken të qetë, të hidratuar dhe të gjallë.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Duke përdorur lëvizje të vogla rrethore, aplikoni butësisht hidratuesin mbi tatuazhe derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Aplikojeni dy herë në ditë për rezultate më të mira.

 

Lloji

krem

Paketimi

100ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413978544 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara