Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Day Cream 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Kremi i ditës tërësisht natyral është i mbushur me përbërës që do të shuajnë lëkurën tuaj. Vajrat botanik qetësohen butësisht ndërsa shkrihen në lëkurën tuaj. Më shumë elasticitet, më shumë shkëlqim, duke lënë një pamje natyrale me vesë.

98% AKTIVE NATYRORE

-Vaji i kokosit – Zbut lëkurën dhe bllokon lagështinë
-Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën
-Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Day Cream 50ml

Kremi i ditës tërësisht natyral është i mbushur me përbërës që do të shuajnë lëkurën tuaj. Vajrat botanik qetësohen butësisht ndërsa shkrihen në lëkurën tuaj. Më shumë elasticitet, më shumë shkëlqim, duke lënë një pamje natyrale me vesë.

98% AKTIVE NATYRORE

-Vaji i kokosit – Zbut lëkurën dhe bllokon lagështinë
-Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën
-Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin

Përdorimi:

Masazhojeni fytyrën dhe qafën tuaj të pastruar çdo mëngjes për hidratim të menjëhershëm (Ndiqeni me mbrojtje kundër diellit).

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933239 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara