Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Eye Cream 15ml

Brendi

7,00 

Brand: 
Skin Academy

Hidraton butësisht duke depërtuar në lëkurë për të ndihmuar në zbutjen e linjave të imëta dhe për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës tuaj. Rivendosja e lagështisë shumë të nevojshme, për të freskuar dhe ringjallur ata sy që duken të lodhur.

98% AKTIVE NATYRORE

-Kamomili – Antioksidant natyral që ndihmon në zbutjen dhe qetësimin e syve të lodhur
-Vitamina E – Përforcues pengues, ndihmon në izolimin e lagështirës dhe zbutjen e
-Aloe Vera – Ndihmon në reduktimin e pamjes së fryrjes ndërkohë që hidraton

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Eye Cream 15ml

Mirësia natyrale për lëkurën tuaj!

Hidraton butësisht duke depërtuar në lëkurë për të ndihmuar në zbutjen e linjave të imëta dhe për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës tuaj. Rivendosja e lagështisë shumë të nevojshme, për të freskuar dhe ringjallur ata sy që duken të lodhur.

98% AKTIVE NATYRORE

-Kamomili – Antioksidant natyral që ndihmon në zbutjen dhe qetësimin e syve të lodhur
-Vitamina E – Përforcues pengues, ndihmon në izolimin e lagështirës dhe zbutjen e
-Aloe Vera – Ndihmon në reduktimin e pamjes së fryrjes ndërkohë që hidraton

Përdorimi:

Filloni nga këndi i brendshëm poshtë syrit tuaj, duke aplikuar pika të vogla në një gjysmërreth deri në kockën e vetullave. Prekni butësisht në model gjysmërrethi për të stimuluar qarkullimin derisa të përthithet plotësisht.

Lloji

krem

Paketimi

15ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933215 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara