Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Face Wash 125ml

Brendi

9,50 

Brand: 
Skin Academy

Lajeni ditën me pastruesin tonë super të butë me bazë bimore! Kjo formulë e lehtë xhel heq butësisht papastërtitë, ndotjen dhe yndyrën e tepërt pa e zhveshur lëkurën nga lagështia aq e nevojshme.

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Prodhuar me pastrues të butë me bazë bimore që largon papastërtitë pa hequr lëkurën
-Glicerinë – Hidratues qetësues dhe ndihmon në ruajtjen e hidratimit
-Aloe Vera – Ndihmon freskimin dhe qetësimin e lëkurës së stresuar

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Face Wash 125ml

Lani papastërtitë, ndotjet dhe grimin, natyrisht!

Lajeni ditën me pastruesin tonë super të butë me bazë bimore! Kjo formulë e lehtë xhel heq butësisht papastërtitë, ndotjen dhe yndyrën e tepërt pa e zhveshur lëkurën nga lagështia aq e nevojshme.

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Prodhuar me pastrues të butë me bazë bimore që largon papastërtitë pa hequr lëkurën
-Glicerinë – Hidratues qetësues dhe ndihmon në ruajtjen e hidratimit
-Aloe Vera – Ndihmon freskimin dhe qetësimin e lëkurës së stresuar

Përdorimi:

Përdoreni dy herë në ditë, masazhoni butësisht një sasi sa bizele në fytyrën tuaj të lagur. Duke përdorur lëvizje rrotulluese lart rreth hundës, mjekrës, tempujve dhe nëpër ballë. Largoni të gjitha papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Lloji

losion

Paketimi

125ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933178 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara