Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Night Cream 50ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Zgjohuni me një lëkurë të hidratuar, të pa-stresuar dhe me pamje rinore

Trajtoni lëkurën tuaj me një nxitje intensive të lagështisë dhe rinovoni lëkurën tuaj ndërsa flini. Krijuar me botanikë që punojnë së bashku për të mbështetur procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës tuaj.

98% AKTIVE NATYRORE

-Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin e
-Vajit të avokados – Rrit elasticitetin dhe nivelet e hidratimit
-Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Night Cream 50ml

Zgjohuni me një lëkurë të hidratuar, të pa-stresuar dhe me pamje rinore

Trajtoni lëkurën tuaj me një nxitje intensive të lagështisë dhe rinovoni lëkurën tuaj ndërsa flini. Krijuar me botanikë që punojnë së bashku për të mbështetur procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës tuaj.

98% AKTIVE NATYRORE

-Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin e
-Vajit të avokados – Rrit elasticitetin dhe nivelet e hidratimit
-Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën

Përdorimi:

Masazhojeni në fytyrën, qafën dhe dekoltetin tuaj të pastruar çdo mbrëmje për hidratim të menjëhershëm. (Lëreni të absorbohet për 2 minuta përpara se të aplikoni ndonjë serum vaji).

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933253 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara