Skin Academy London Botanical Beauty Micellar Cleansing Water 200ml

Brendi

9,50 

Brand: 
Skin Academy

E bën punën natyrshëm! Pa marrë parasysh llojin e lëkurës tuaj

Formuluar për të tërhequr butësisht përbërjen, grumbullimin e produktit dhe yndyrën e tepërt larg nga lëkura për t’i lënë lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër. I pasuruar me Aloe Vera, ky ujë micellar freskues nuk do ta lërë lëkurën tuaj të thatë apo të shtrënguar.

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Një pastrues jashtëzakonisht i butë me origjinë natyrale, i cili largon papastërtitë pa hequr lëkurën
-Vitamina E – Antioksidant që do të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës tuaj kundër dëmtimeve mjedisore
-Aloe Vera – Ekstrakt i bimëve botanike pastruese dhe qetësuese

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Micellar Cleansing Water 200ml

E bën punën natyrshëm! Pa marrë parasysh llojin e lëkurës tuaj

Formuluar për të tërhequr butësisht përbërjen, grumbullimin e produktit dhe yndyrën e tepërt larg nga lëkura për t’i lënë lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër. I pasuruar me Aloe Vera, ky ujë micellar freskues nuk do ta lërë lëkurën tuaj të thatë apo të shtrënguar.

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Një pastrues jashtëzakonisht i butë me origjinë natyrale, i cili largon papastërtitë pa hequr lëkurën
-Vitamina E – Antioksidant që do të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës tuaj kundër dëmtimeve mjedisore
-Aloe Vera – Ekstrakt i bimëve botanike pastruese dhe qetësuese

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në pambuk dhe shtypeni butësisht në lëkurë dhe fshijeni fytyrën, sytë dhe buzët.

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933277 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara