Skin Academy London Botanical Beauty Nourishing Facial Serum 30ml

Brendi

10,00 

Brand: 
Skin Academy

Përforcues botanik! Qetësoni lëkurën tuaj dhe qetësoni mendjen tuaj

Aktivët botanikë rigjallërues ndihmojnë në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës dhe qetësojnë lëkurën e lodhur. Ndërkohë që rrit hidratimin për të qetësuar dhe lëmuar, dhe për të dhënë një çehre me shkëlqim për lëkurë të shëndetshme dhe të lumtur.

98% AKTIVE NATYRORE

-Aloe Vera – Ndihmon në hidratimin e lëkurës duke rinovuar dhe zbutur
-Kamomil – Një antioksidant natyral që ndihmon në zbutjen dhe qetësimin e lëkurës së lodhur
-Betaine – Përforcues pengues, duke ndihmuar në izolimin e lagështisë dhe zbutjen

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Nourishing Facial Serum 30ml

Përforcues botanik! Qetësoni lëkurën tuaj dhe qetësoni mendjen tuaj

Aktivët botanikë rigjallërues ndihmojnë në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës dhe qetësojnë lëkurën e lodhur. Ndërkohë që rrit hidratimin për të qetësuar dhe lëmuar, dhe për të dhënë një çehre me shkëlqim për lëkurë të shëndetshme dhe të lumtur.

98% AKTIVE NATYRORE

-Aloe Vera – Ndihmon në hidratimin e lëkurës duke rinovuar dhe zbutur
-Kamomil – Një antioksidant natyral që ndihmon në zbutjen dhe qetësimin e lëkurës së lodhur
-Betaine – Përforcues pengues, duke ndihmuar në izolimin e lagështisë dhe zbutjen

Përdorimi:

Përdoret pas pastrimit dhe tonifikimit. Aplikoni 2-3 pika në fytyrën tuaj të lagur. Ndiqni me krem ​​hidratues dhe SPF në mëngjes. Mund të përdoret dy herë në ditë.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933130 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara