Skin Academy London Botanical Beauty Purifying Face Scrub 125ml

Brendi

9,50 

Brand: 
Skin Academy

98% Natyral dhe super i butë për të gjitha llojet e lëkurës

Eksfolim ekstra i butë duke përdorur farat e Kajsisë të bluara imët për të ndihmuar në pastrimin e qelizave të vdekura të lëkurës, vajit dhe papastërtive. Me vajra botanikë të bukur ushqyes për të ndihmuar që lëkura juaj të jetë më e pastër, më e freskët dhe më e shndritshme.

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Bërë me pastrues të butë me bazë bimore që heq papastërtitë pa hequr lëkurën
-Bërthama e kajsisë së bluar – Heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar një shkëlqim natyral
-Kamomil – Një antioksidant natyral që ndihmon në qetësimin dhe qetësimin e lëkurës së lodhur

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Botanical Beauty Purifying Face Scrub 125ml

98% Natyral dhe super i butë për të gjitha llojet e lëkurës

Eksfolim ekstra i butë duke përdorur farat e Kajsisë të bluara imët për të ndihmuar në pastrimin e qelizave të vdekura të lëkurës, vajit dhe papastërtive. Me vajra botanikë të bukur ushqyes për të ndihmuar që lëkura juaj të jetë më e pastër, më e freskët dhe më e shndritshme. 

98% AKTIVE NATYRORE

-Coco-Glucoside – Bërë me pastrues të butë me bazë bimore që heq papastërtitë pa hequr lëkurën
-Bërthama e kajsisë së bluar – Heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar një shkëlqim natyral
-Kamomil – Një antioksidant natyral që ndihmon në qetësimin dhe qetësimin e lëkurës së lodhur

Përdorimi:

Masazhoni butësisht një sasi të vogël në lëkurën tuaj të pastër dhe të lagur për 1-2 minuta, duke shmangur zonën e syve dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë. Përdoreni 2-3 herë në javë.

Lloji

scrub

Paketimi

125ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933192 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara