Skin Academy Peptides & Retinol Correcting Eye Contour Cream 25ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy
 • Kremi i syve Peptides Bio-Active dhe Retinol nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 55 vjeçare.
 • I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë
 • Ndihmon në përmirësimin e shenjave të dukshme të plakjes për zonën delikate të syve të lëkurës së pjekur
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Peptides & Retinol Correcting Eye Contour Cream 25ml

 • Kremi i syve Peptides Bio-Active dhe Retinol nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 55 vjeçare.
 • I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë
 • Ndihmon në përmirësimin e shenjave të dukshme të plakjes për zonën delikate të syve të lëkurës së pjekur
 • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore

Kremi i syve Peptides Bio-Aktiv dhe Retinol nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 55 vjeç. I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në përmirësimin e shenjave të dukshme të plakjes për zonën delikate të syve të lëkurës së pjekur. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore. Aplikoni një shtresë të hollë në zonën e syve dhe lëreni të përthithet në lëkurë

 

Lloji

krem

Paketimi

25ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920888 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara