Skin Academy Peptides & Retinol Day Cream 50ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Skin Academy
 • Kremi Dite Peptides Bio-Aktiv dhe Retinol nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 55 vjeçare.
 • I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë
 • Ndihmon për të reduktuar shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave kur përdoret çdo ditë
 • Hidratuesi perfekt i përditshëm. Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Peptides & Retinol Day Cream 50ml

 • Kremi Dite Peptides Bio-Aktiv dhe Retinol nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 55 vjeçare.
 • I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë
 • Ndihmon për të reduktuar shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave kur përdoret çdo ditë
 • Hidratuesi perfekt i përditshëm. Vegan miqësore

Kremi Dite Peptides Bio-Aktiv dhe Retinol nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat për kujdesin e lëkurës pas moshës 55 vjeç. I pasuruar me vitaminë A, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla dhe rrudhat kur përdoret çdo ditë. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Vegan miqësore. Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit dhe masazhoni butësisht në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920864 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara