Skin Academy London Glow Boost Superfusion Facial Oil 30ml

Brendi

10,00 

Brand: 
Skin Academy

Shkëlqyeshëm dhe i hidratuar!

Formuluar për të karikuar lëkurën tuaj për një çehre të gjallë dhe me shkëlqim. Vitamina C, vaji i trëndafilit dhe vaji i farave të rrushit për të ndriçuar dhe ndriçuar pamjen e lëkurës me pamje të lodhur.

Vitamina C – ndihmon në zbardhjen dhe njëtrajtshmërinë e ngjyrës së lëkurës

Vaji i trëndafilit – ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes dhe pigmentimit

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy London Glow Boost Superfusion Facial Oil 30ml

Shkëlqyeshëm dhe i hidratuar!

Formuluar për të karikuar lëkurën tuaj për një çehre të gjallë dhe me shkëlqim. Vitamina C, vaji i trëndafilit dhe vaji i farave të rrushit për të ndriçuar dhe ndriçuar pamjen e lëkurës me pamje të lodhur.

Vitamina C – ndihmon në zbardhjen dhe njëtrajtshmërinë e ngjyrës së lëkurës

Vaji i trëndafilit – ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes dhe pigmentimit

Përdorimi:

Është hapi i fundit i rutinës suaj në mëngjes dhe në mbrëmje. Ngrohni 2-3 pika vaj midis pëllëmbëve dhe masazhojeni nga qendra e fytyrës nga jashtë.

Lloji

vaj

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413933482 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara