Skin Academy 3in1 Micellar Water 200ml

Brendi

6,00 

Brand: 
Skin Academy

Uji Micellar 3 në 1 nga Skin Academy është formuluar për të pastruar dhe qetësuar butësisht lëkurën. I pasuruar me vitaminë B5, Acid Hyaluronik dhe Allantoin. Pa parfum. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy 3in1 Micellar Water 200ml

Uji Micellar 3 në 1 nga Skin Academy është formuluar për të pastruar dhe qetësuar butësisht lëkurën. I pasuruar me vitaminë B5, Acid Hyaluronik dhe Allantoin. Pa parfum. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore.

Përdorimi:

Lagni një copë pambuku me ujë micellar dhe rrëshqitni butësisht mbi lëkurë me lëvizje rrethore për të hequr grimin ose për të pastruar lëkurën. Mos e shpëlani.

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920963 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara