Face Facts Facial Serum – Salicylic Acid 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Rivendosni dhe pastroni lëkurën tuaj me serumin tonë të fytyrës me acid salicilik. I mbushur me 2% Acid Salicilik, Aloe Vera qetësuese dhe Niacinamide me shumë funksione, serumi ynë heq butësisht papastërtitë sipërfaqësore dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së yndyrës dhe njollave. Aplikojeni kur lëkura juaj vuan me ato puçrrat kokëfortë dhe teksturat e vrazhda! Miqësore për veganët.

 • Rivendos dhe pastron lëkurën
 • I mbushur me Acid Salicilik 2%.
 • AM + PM
 • Miqësore për veganët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Facial Serum – Salicylic Acid 30ml

Rivendosni dhe pastroni lëkurën tuaj me serumin tonë të fytyrës me acid salicilik. I mbushur me 2% Acid Salicilik, Aloe Vera qetësuese dhe Niacinamide me shumë funksione, serumi ynë heq butësisht papastërtitë sipërfaqësore dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së yndyrës dhe njollave. Aplikojeni kur lëkura juaj vuan me ato puçrrat kokëfortë dhe teksturat e vrazhda! Miqësore për veganët. 

 • Rivendos dhe pastron lëkurën
 • I mbushur me Acid Salicilik 2%.
 • AM + PM
 • Miqësore për veganët

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Shkundni mirë para përdorimit.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413930276 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara