Face Facts Collagen & Q10 Sheet Mask 2x20ml

Brendi

4,00 

Brand: 
Face Facts

Energjizojeni lëkurën tuaj me këtë maskë fletësh të parapërgatitur, e cila ndihmon në hidratimin e thellë, ndërsa mbron lëkurën tuaj nga plakja e parakohshme. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Plus qetësues aktivë që e duan lëkurën si Panthenol dhe Allantoin

 • Hidraton + zbut + qetësues
 • Kolagjen + Ubiquinone + Betaine
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Plus, maska ​​e fletës është e degradueshme bio!
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Collagen & Q10 Sheet Mask 2x20ml

Është koha për të vënë lëkurën tuaj në qendër të vëmendjes!

Energjizojeni lëkurën tuaj me këtë maskë fletësh të parapërgatitur, e cila ndihmon në hidratimin e thellë, ndërsa mbron lëkurën tuaj nga plakja e parakohshme. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Plus qetësues aktivë që e duan lëkurën si Panthenol dhe Allantoin

 • Hidraton + zbut + qetësues
 • Kolagjen + Ubiquinone + Betaine
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Plus, maska ​​e fletës është e degradueshme bio!

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke siguruar që ajo të zbutet mbi lëkurë. Uluni dhe ftohuni për 20 deri në 30 minuta.

Këshillat kryesore
Palosni fletën përgjysmë për të trajtuar qafën
Mund të ruhet në frigorifer përpara përdorimit për një efekt ftohës.
Maska e butë kështu që mund të përdoret çdo ditë për atë kohë.

Lloji

maske

Paketimi

20ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919820 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara