Face Facts Collagen & Q10 Eye Cream 25ml

Brendi

4,50 

Brand: 
Face Facts

Jepni energji lëkurës tuaj me këtë krem ​​për sytë. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • Zbut + zbut + zvogëlon përkohësisht pamjen e vijave të holla
 • Kolagjen + Ubiquinone (Q10)
 • Krem i pasur për sytë që rrëshqet dhe zhytet shpejt
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Collagen & Q10 Eye Cream 25ml

Është koha për të vënë lëkurën tuaj në qendër të vëmendjes!

Jepni energji lëkurës tuaj me këtë krem ​​për sytë. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • Zbut + zbut + zvogëlon përkohësisht pamjen e vijave të holla
 • Kolagjen + Ubiquinone (Q10)
 • Krem i pasur për sytë që rrëshqet dhe zhytet shpejt

Përdorimi:

Sigurohuni që lëkura të jetë e pastër dhe e thatë përpara përdorimit. Aplikoni një sasi të madhe të kremit të syve nën sy dhe në qepalla. Përdorni lëvizje të lehta goditjeje derisa kremi të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, krahas gamës Face Facts Collagen & Q10 për të përfunduar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

 

Lloji

krem

Paketimi

25ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919769 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara