Face Facts Hyaluronic Sheet Mask 2x20ml

Brendi

4,00 

Brand: 
Face Facts

Maska jonë ultra-hidratuese e fytyrës është injektuar paraprakisht me acid hialuronik për një rritje të lagështisë. Një grup i plotë me aktivë që e duan lëkurën do t’ju ndihmojnë të shëndoshni lëkurën tuaj, gjë që mund të zvogëlojë përkohësisht shfaqjen e linjave dhe rrudhave të imta. Me të vërtetë ndihet si dhe e menjëhershme kur lëkura juaj merr një shpërthim të menjëhershëm lagështie dhe ndihet e shuar dhe e qetësuar.

 • Hidraton + Qetëson + Plotëson
 • Acidi hialuronat + Panthenol + Allantoin
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Ne jemi Vegan Friendly dhe maska ​​e çarçafëve është e degradueshme bio!
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Sheet Mask 2x20ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar!

Maska jonë ultra-hidratuese e fytyrës është injektuar paraprakisht me acid hialuronik për një rritje të lagështisë. Një grup i plotë me aktivë që e duan lëkurën do t’ju ndihmojnë të shëndoshni lëkurën tuaj, gjë që mund të zvogëlojë përkohësisht shfaqjen e linjave dhe rrudhave të imta. Me të vërtetë ndihet si dhe e menjëhershme kur lëkura juaj merr një shpërthim të menjëhershëm lagështie dhe ndihet e shuar dhe e qetësuar.

 • Hidraton + Qetëson + Plotëson
 • Acidi hialuronat + Panthenol + Allantoin
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Ne jemi Vegan Friendly dhe maska ​​e çarçafëve është e degradueshme bio!

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke siguruar që ajo të zbutet mbi lëkurë. Uluni dhe ftohuni për 20 deri në 30 minuta. Këshilla – palosni fletën në gjysmë për të trajtuar qafën Këshilla – Mund të ruhet në frigorifer përpara përdorimit për një efekt ftohës. Këshilla për maskën e butë, kështu që mund të përdoret çdo ditë për atë kohë.

Këshillat kryesore
Palosni fletën përgjysmë për të trajtuar qafën
Mund të ruhet në frigorifer përpara përdorimit për një efekt ftohës.
Maska e butë kështu që mund të përdoret çdo ditë për atë kohë.

Lloji

maske

Paketimi

20ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919677 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara