Face Facts Gel Eye Patches – Brightening 4 x pairs

Brendi

2,50 

Brand: 
Face Facts

Njollat ​​tona xhel nën sy janë të mbushura me një koktej të heroit të lëkurës. Vitamina C për të ndriçuar pamjen e syve të lodhur dhe kolagjen, glicerinë dhe hialuronik që të gjitha do të ndihmojnë në zbutjen, shëndoshjen + dhënien e hidratimit.

 • Hidraton + Shkëlqen pamjen e syve të lodhur
 • Kolagjen + Glicerinë + vitaminë C
 • Maska ftohëse me pelte me lëng
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Gel Eye Patches – Brightening 4 x pairs

Jepuni syve gjumin më të mirë të bukurisë ndonjëherë!

Njollat ​​tona xhel nën sy janë të mbushura me një koktej të heroit të lëkurës. Vitamina C për të ndriçuar pamjen e syve të lodhur dhe kolagjen, glicerinë dhe hialuronik që të gjitha do të ndihmojnë në zbutjen, shëndoshjen + dhënien e hidratimit.

 • Hidraton + Shkëlqen pamjen e syve të lodhur
 • Kolagjen + Glicerinë + vitaminë C
 • Maska ftohëse me pelte me lëng

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë direkt nën zonën e syve. Lëreni copëzën për 20-25 minuta. Hiqeni butësisht copën duke e hequr me kujdes nga skajet. Pas heqjes së njollave, masazhoni zonën e syve duke përdorur majat e gishtave. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë.

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413914436 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara