Face Facts Nose Pore Strips – Cleansing 6 pcs

Brendi

2,50 

Brand: 
Face Facts

Çuditërisht të kënaqshme, këto shirita të vegjël lidhen me të gjithë gungën në lëkurën tuaj dhe do ta kuptoni se çfarë nënkuptojmë kur të shihni se çfarë ka mbetur në shirit! Heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe lëkurën e vdekur (Ahh) ndërsa Witch Hazel është një aktiv i mahnitshëm, duke ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së poreve të zgjeruara. Një rregullim i shkëlqyeshëm i shpejtë, por ju ende duhet të pastroni dhe eksfoloni rregullisht për të mbajtur larg pikat e zeza dhe yndyrën e tepërt.

 • Pastron + heq akumulimin + pikat e zeza
 • Witch Hazel + Glicerinë
 • Shirita ngjitës të futur paraprakisht
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Nose Pore Strips – Cleansing 6 pcs

Bashkohuni me klubin e fansave të shiritit të poreve!

Çuditërisht të kënaqshme, këto shirita të vegjël lidhen me të gjithë gungën në lëkurën tuaj dhe do ta kuptoni se çfarë nënkuptojmë kur të shihni se çfarë ka mbetur në shirit! Heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe lëkurën e vdekur (Ahh) ndërsa Witch Hazel është një aktiv i mahnitshëm, duke ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së poreve të zgjeruara. Një rregullim i shkëlqyeshëm i shpejtë, por ju ende duhet të pastroni dhe eksfoloni rregullisht për të mbajtur larg pikat e zeza dhe yndyrën e tepërt.

 • Pastron + heq akumulimin + pikat e zeza
 • Witch Hazel + Glicerinë
 • Shirita ngjitës të futur paraprakisht
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Lani tërësisht fytyrën me ujë dhe sapun dhe sigurohuni që lëkura të mos ketë make up ose kremra. Lagni zonën e hundës tërësisht me ujë të ngrohtë të pastër, ju lutemi vini re se shiriti nuk do të ngjitet nëse lëkura është e thatë. Me duar të thata hapni qeskën me shirit të hundës dhe hiqni shiritin e hundës nga astarja plastike. Aplikoni shiritin e hundës me anën e shndritshme përballë lëkurës suaj, duke zbutur çdo rrudhë. Lëreni të thahet për rreth 10-15 minuta. Kur shiriti të jetë tharë, ngadalë dhe me kujdes, hiqni shiritin duke filluar nga skajet dhe më pas duke u tërhequr drejt qendrës. Nëse shiriti ngjitet shumë fort ose është i dhimbshëm për t’u hequr, lagni lëkurën tërësisht derisa shiriti të hiqet lehtë. Hiqni çdo mbetje të mbetur në hundë me ujë.

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413950403 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara