Face Facts Vitamin C Sheet Mask 2x20ml

Brendi

4,00 

Brand: 
Face Facts

Shkëlqeni lëkurën e lodhur me maskat tona të vitaminës C. Këto maska ​​të mbushura me serum përqafojnë lëkurën tuaj në mënyrë që të mund të ofrojnë të gjithë përbërësit super që e duan lëkurën. Ndihet si një fytyrë e menjëhershme, duke hidratuar dhe forcuar ngjyrën tuaj. Dhe ne kemi përfshirë këta hidratues të vegjël të mrekullueshëm, Panthenol, Betaine & Alga deti të Kuqe, të cilat të gjitha ndihmojnë për të qetësuar + lëmuar lëkurën tuaj. Flip-it! paloseni në gjysmë dhe trajtojini qafën me pak TLC.

 • Tonet + zbut + shkëlqen
 • Vitamina C e pasur me antioksidantë + Panthenol + Betainë + Alga deti të Kuqe
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Vegan Friendly dhe maska ​​e çarçafëve është e Biodegradueshme!
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Sheet Mask 2x20ml

Jepini lëkurës shkëlqimin e saj!

Shkëlqeni lëkurën e lodhur me maskat tona të vitaminës C. Këto maska ​​të mbushura me serum përqafojnë lëkurën tuaj në mënyrë që të mund të ofrojnë të gjithë përbërësit super që e duan lëkurën. Ndihet si një fytyrë e menjëhershme, duke hidratuar dhe forcuar ngjyrën tuaj. Dhe ne kemi përfshirë këta hidratues të vegjël të mrekullueshëm, Panthenol, Betaine & Alga deti të Kuqe, të cilat të gjitha ndihmojnë për të qetësuar + lëmuar lëkurën tuaj. Flip-it! paloseni në gjysmë dhe trajtojini qafën me pak TLC.

 • Tonet + zbut + shkëlqen
 • Vitamina C e pasur me antioksidantë + Panthenol + Betainë + Alga deti të Kuqe
 • Thithja e menjëhershme e lëkurës së fytyrës
 • Vegan Friendly dhe maska ​​e çarçafëve është e Biodegradueshme!

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke siguruar që ajo të zbutet mbi lëkurë. Uluni dhe ftohuni për 20 deri në 30 minuta. Këshilla – palosni fletën në gjysmë për të trajtuar qafën Këshilla – Mund të ruhet në frigorifer përpara përdorimit për një efekt ftohës. Këshilla për maskën e butë, kështu që mund të përdoret çdo ditë për atë kohë.

Maska me çarçafë të futur paraprakisht hidratojnë shpejt + në mënyrë efikase lëkurën tuaj – Me një gamë të plotë hidratuesish që e duan lëkurën që e bëjnë të ndjehet si një fytyrë e menjëhershme.

Këshillat kryesore
Palosni fletën në gjysmë për të trajtuar qafën tuaj.
Mund të ruhet në frigorifer para përdorimit për një efekt ftohës.
Maska e butë, kështu që mund të përdoret çdo ditë për atë kohë.

Lloji

maske

Paketimi

20ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919554 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara