Skin Academy Collagen & Elastin Micro Serum 30ml

Brendi

8,50 

Brand: 
Skin Academy

Serumi i koncentruar i kolagjenit dhe elastinës Bio-Active nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare. I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të përmirësojë qëndrueshmërinë dhe tonin e lëkurës kur përdoret çdo ditë. Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Collagen & Elastin Micro Serum 30ml

Serumi i koncentruar i kolagjenit dhe elastinës Bio-Active nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare. I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të përmirësojë qëndrueshmërinë dhe tonin e lëkurës kur përdoret çdo ditë. Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene.

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje.

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920802 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara