OstroVit Bacopa Monnieri VEGE 90 caps

Brendi

10,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE 90 kapsula

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 • Përmban ekstrakt të të gjithë bimës bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 250 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët – produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë .
 • Performanca – paketa e produktit përmban 90 racione të produktit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE – suplement i vlefshëm për dietën e përditshme

Bacopa monnieri – një bimë ngjitëse shumëvjeçare e përfshirë në familjen e delli, e cila rritet e egër në Indi, Kinë, si dhe Vietnam ose Nepal. Ndodh natyrshëm në ligatinat dhe zonat moçalore, ku lulëzon në pranverë dhe verë, duke prodhuar lule të vogla rozë dhe të bardhë. Bacopa monnieri, i quajtur edhe brahmi, dallohet nga kërcell të shumtë që arrijnë përafërsisht. 30 cm në gjatësi, dhe gjethet e saj jeshile të lehta, të rrumbullakosura janë vendosur përballë.

Bacopa monnieri është një bimë e lehtë për t’u rritur që përdoret gjerësisht në akuariume, ku kryen jo vetëm një funksion dekorativ, por gjithashtu kontribuon në përmirësimin e cilësisë së ujit. Bima përmban edhe komponime të vlefshme si saponinat steroide, të quajtura bakozide, përmbajtja e të cilave është e standardizuar në preparatin OstroVit, gjë që ndikon pozitivisht në cilësinë e suplementit dietik dhe siguron një përmbajtje të lartë të përbërësve të dëshiruar në çdo porcion të produktit.

Paketimi

90

Lloji

kapsula

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246226607 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara