OstroVit Bacopa Monnieri 90 tabs

Brendi

8,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Bacopa Monnieri është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Tableta OstroVit Bacopa Monnieri VEGE 90

OstroVit Bacopa Monnieri është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 • Përmban ekstrakt të të gjithë bimës bacopa monnieri të standardizuar në 50% bacosides – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 200 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët – produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 tabletë .
 • Performanca – paketa e produktit përmban 90 racione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj plotësim të rregullt të bacopa monnieri.
 • Forma e përshtatshme – produkti është i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, gjë që siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Bacopa Monnieri VEGE – suplement i vlefshëm për dietën e përditshme

Bacopa monnieri – një bimë ngjitëse shumëvjeçare e përfshirë në familjen e delli, e cila rritet e egër në Indi, Kinë, si dhe Vietnam ose Nepal. Ndodh natyrshëm në ligatinat dhe zonat moçalore, ku në pranverë dhe verë lulëzon, duke formuar lule të vogla rozë dhe të bardhë. Bacopa monnieri, i njohur edhe si brahmi , dallohet nga kërcellet e tij të shumta që arrijnë përafërsisht. 30 cm e gjatë, dhe gjethet e saj jeshile të ndezura, të rrumbullakosura janë vendosur përballë.

Bacopa monnieri është një bimë e lehtë për t’u rritur që përdoret gjerësisht në akuariume, ku kryen jo vetëm një funksion dekorativ, por gjithashtu kontribuon në përmirësimin e cilësisë së ujit. Ndër përbërësit me vlerë të pranishme në bimë janë saponinat steroide, të quajtura bakozide , përmbajtja e të cilave është e standardizuar në përgatitjen OstroVit, e cila ndikon pozitivisht në cilësinë e suplementit dietik dhe siguron një përmbajtje të lartë të përbërësve të dëshiruar në çdo porcion të produktit.

Paketimi

90

Lloji

tableta

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246220841 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara