OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc 20 tabs EFF orange

Brendi

3,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc është një suplement dietik në formën e tabletave shkumëzuese, i cili është një grup prej tre përbërësve të ndryshëm aktivë. Produkti është krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre me kalcium, kuercetinë dhe zink dhe që nuk u pëlqen suplementet në formën e tabletave orale. Thjesht shpërndani tabletën në ujë dhe merrni lëngun e gatshëm me aromë të shijshme portokalli.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc 20 tableta shkumëzuese

OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc është një suplement dietik në formën e tabletave shkumëzuese, i cili është një grup prej tre përbërësve të ndryshëm aktivë. Produkti është krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre me kalcium, kuercetinë dhe zink dhe që nuk u pëlqen suplementet në formën e tabletave orale. Thjesht shpërndani tabletën në ujë dhe merrni lëngun e gatshëm me aromë të shijshme portokalli.

 • Madhësia e paketimit: 20 tableta shkumëzuese
 • Sasia e shërbimit: 1 tabletë në ditë
 • Aromë e shijshme dhe freskuese portokalli

Vetitë e përbërësve që përmban OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc 20 tableta shkumëzuese

 • Kalciumi . Një mikroelement thelbësor në dietën tonë, i cili ndër të tjera nevojitet për të mbajtur kocka dhe dhëmbë të shëndetshëm, kontribuon në funksionimin e duhur të muskujve dhe neurotransmetimin, por mbi të gjitha merr pjesë në procesin e ndarjes dhe specializimit të qelizave.
 • Kuercetin . Ky është një nga fitokimikatet më të njohura, dhe më konkretisht bioflavonoidet, të cilat mund të gjenden kryesisht në fruta dhe perime, por edhe në barishte dhe gjethe, të cilat zakonisht janë burimi kryesor i ekstrakteve në suplementet dietike. Është një antioksidant i fortë – vepron si një neutralizues i radikalëve të lirë.
 • Zinku . Një tjetër mikronutrient thelbësor që ndihmon në ruajtjen e metabolizmit të duhur të karbohidrateve dhe makronutrientëve, ruajtjen e ekuilibrit të saktë acido-bazik dhe mbi të gjitha në ruajtjen e gjendjes së shëndetshme të lëkurës, flokëve dhe thonjve.
Lloji

tableta shkumëzuese

Paketimi

20

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara