OstroVit Chromium 200 mg 200 tabs

Brendi

8,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Chromium 200 mg është një suplement dietik në tableta që përmban një element të vlefshëm, që është kromi. Ky mikronutrient ka një sërë efektesh në trupin tonë, duke përfshirë kontributin në ruajtjen e metabolizmit të duhur të mikronutrientëve, ndihmon në ruajtjen e nivelit të duhur të glukozës në gjak, ndihmon në përshpejtimin e shkallës metabolike dhe humbjen e yndyrës.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Chromium 200 mg 200 tableta

OstroVit Chromium 200 mg është një suplement dietik në tableta që përmban një element të vlefshëm, që është kromi. Ky mikronutrient ka një sërë efektesh në trupin tonë, duke përfshirë kontributin në ruajtjen e metabolizmit të duhur të mikronutrientëve, ndihmon në ruajtjen e nivelit të duhur të glukozës në gjak, ndihmon në përshpejtimin e shkallës metabolike dhe humbjen e yndyrës.

 • 1 pako përmban 200 tableta
 • 1 porcion = 1 tabletë
 • 200 racione në paketë
 • Një ilaç i shkëlqyeshëm për ëmbëlsirat shumë shpesh

krom

Si një mikronutrient, është thelbësor në dietën tonë. Mund të gjendet në sasi të vogla në ushqimet bimore, veçanërisht në drithërat. Kromi mund të përdoret si “mesatarja e artë” për humbje peshe. Ndihmon në luftimin e oreksit të pangopur, ndihmon në rregullimin e niveleve të glukozës në gjak dhe madje promovon lipolizën, e cila është një proces që është çelësi për një figurë të shëndetshme, të hollë dhe të rregulluar, për të cilën ia vlen të kujdeseni. Kromi rekomandohet gjithashtu për atletët duke marrë parasysh faktin se mund të ndihmojë në ruajtjen e masës muskulore, madje edhe në rritjen e saj.

Karakteristikat e përbërësve të përfshirë në OstroVit Chrome:

 • Ndihmoni në ruajtjen e metabolizmit të duhur të makronutrientëve
 • Mund të ndihmojë në ruajtjen e një niveli normal të glukozës
 • Mund të nxisë lipolizën
 • Ndihmoni për të frenuar të ashtuquajturën “uri e ujkut”
 • Kontribuoni në mirëmbajtjen e indeve të muskujve
Lloji

tableta

Paketimi

200

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246229196 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara