OstroVit Testo Booster 90 caps

Brendi

12,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Testo Booster është një suplement dietik në kapsula i zhvilluar për ata që duan të rrisin nivelet e tyre natyrale të testosteronit, të rrisin forcën e muskujve, të përmirësojnë epshin dhe performancën e përgjithshme seksuale. Tani e tutje, mosha është vetëm një numër! Fitnesi, forca dhe gjendja janë brenda mundësive tuaja. OstroVit Testo Booster është një përbërje ekstraktesh bimore natyrore dhe minerale që së bashku formojnë një suplement të plotë. Stërvitje akoma më të mira dhe humor akoma më të mirë menjëherë!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Testo Booster është një suplement dietik në kapsula i zhvilluar për ata që duan të rrisin nivelet e tyre natyrale të testosteronit, të rrisin forcën e muskujve, të përmirësojnë epshin dhe performancën e përgjithshme seksuale. Tani e tutje, mosha është vetëm një numër! Fitnesi, forca dhe gjendja janë brenda mundësive tuaja. OstroVit Testo Booster është një përbërje ekstraktesh bimore natyrore dhe minerale që së bashku formojnë një suplement të plotë. Stërvitje akoma më të mira dhe humor akoma më të mirë menjëherë!

Testosteroni është një përbërje kimike organike nga grupi androgjen, hormoni kryesor seksual mashkullor steroid. Testosteroni nxit vitalitetin dhe mirëqenien. Ndihmon në ruajtjen e humorit të mirë, rritjen e dëshirës seksuale ose dëshirës seksuale të lartë, si dhe zhvillimin e masës dhe forcës muskulore. Me kalimin e moshës, niveli i këtij hormoni mashkullor fillon të bjerë, kjo është arsyeja pse është kaq e rëndësishme ta ruajmë atë në rangun e sipërm fiziologjik.  OstroVit Testo Booster është një suplement që, me një formulë të zhvilluar posaçërisht, do të sigurojë që të mos shqetësoheni më për nivelet e testosteronit.

Për çdo mashkull aktiv të të gjitha moshave !

Vetëm 3 kapsula në ditë të përbërë nga ekstrakte bimore natyrale dhe minerale bazë si:

 • Ekstrakti i topuzit (standardizimi me 90% saponin)
 • Ekstrakt i farës së fenugreek DER 4:1
 • Ekstrakt i rrënjës së Macës DER 10:1
 • Acidi D-aspartik
 • Ekstrakt i gjetheve dhe kërcellit të xhensenit (standardizimi për 20% xhensenoside)
 • Magnezi
 • Zinku
 • Vitamina B6

Përparësitë e Ostrovit Testo Booster:

 • Mbështet sekretimin natyral të hormonit të rritjes
 • Ju do të rrisni nivelin tuaj fizik të testosteronit
 • Humor më të mirë
 • Edhe memorie dhe përqendrim më i mirë
 • Rrit libidon dhe performancën e përgjithshme seksuale
 • Qëndrueshmëri dhe palestër më e mirë në stërvitje
 • Anabolizmi i lartë do të thotë muskuj më të mëdhenj, më shumë forcë dhe energji
 • Përbërës natyralë
 • Rritni testosteronin tuaj në kufijtë fiziologjikë natyralë

Përdorimi
Merrni  1 porcion (3 kapsula) në ditë

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Origjina

Poloni

Brendi

OstroVit

SKU: 5903246223255 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara