OstroVit Ashwagandha 90 tabs

Brendi

5,90 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Ashwagandha VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të rrënjës së ashwagandha të standardizuar në 1,5% me anolide DER 6:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Tableta OstroVit Ashwagandha VEGE 90

OstroVit Ashwagandha VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të rrënjës së ashwagandha të standardizuar në 1,5% me anolide DER 6:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 • Përmban ekstrakt rrënjë ashwagandha të standardizuar në 1,5% me anolide DER 6:1 – Një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 375 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë – Produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 tabletë .
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 90 porcione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – Preparati disponohet në formën e tabletave që gëlltiten lehtë dhe siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Ashwagandha VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Ekstrakti i rrënjës së Ashwagandha – ekstrakt nga rrënja e një bime që i përket familjes së natës, e njohur gjithashtu si ashwagandha ose xhensen indian. Rrënja e Ashwagandha karakterizohet nga një erë e fortë dhe një sasi e madhe substancash të vlefshme – është kryesisht një burim me anolide, përmbajtja e të cilave është e standardizuar, ekstrakt nga bima e përdorur në përgatitjen OstroVit.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232617566 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara