OstroVit Appetite Control 60 caps

Brendi

18,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Appetite Control është një grup kapsulash të përshtatshme për t’u gëlltitur, përbërësit e të cilave mund të mbështesin uljen e oreksit. Kombinimi i ekstrakteve të frutave të tamarindit Malabar dhe proteinave të fasules me uthull molle, krom dhe vitaminë B12 ofron mbështetje të shkëlqyer për humbjen e peshës.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Appetite Control 60 kapsula

OstroVit Appetite Control është një grup kapsulash të përshtatshme për t’u gëlltitur, përbërësit e të cilave mund të mbështesin uljen e oreksit. Kombinimi i ekstrakteve të frutave të tamarindit Malabar dhe proteinave të fasules me uthull molle, krom dhe vitaminë B12 ofron mbështetje të shkëlqyer për humbjen e peshës.

 • për personat në dietë që dëshirojnë të ndihmojnë në humbjen e peshës
 • kombinim i shkëlqyer dhe përqendrim i përbërësve
 • formë e përshtatshme e kapsulës orale
 • i përshtatshëm edhe për veganët

Vetitë e përbërësve aktivë të suplementit dietik OstroVit Kontrolli i oreksit:

 • Ekstrakti i frutave të tamarindës Malabar (HCA 60%) – Ndihmon në metabolizmin e yndyrave dhe karbohidrateve dhe mund të nxisë një ndjenjë të ngopjes.
 • Ekstrakti i fasules së bardhë – Pengon veprimin e enzimave që tresin niseshtenë, duke e penguar atë të depozitohet si yndyrë në trup.
 • Uthull molle (acid acetik 11%) – Acidi acetik që përmban ndihmon në rregullimin e procesit të tretjes.
 • Krom – Mbështet metabolizmin e makronutrientëve. Ruan nivelet e duhura të glukozës në gjak dhe mund të ndihmojë në kontrollin e oreksit.
 • Vitamina B12 – Është e përfshirë në prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut. Mangësitë e tij janë të zakonshme tek veganët, vegjetarianët dhe personat obezë.
Lloji

kapsula

Paketimi

60

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933902586 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara