Skin Academy Cleanse Facial Scrub 75ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Skin Academy

Provoni mënyrën miqësore me veganët për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të butë. Skrabi për pastrimin e fytyrës Skin Academy përmban grimca të vogla eksfoluese që ndihmojnë në heqjen e pikave të zeza, pastrojnë poret dhe njollat ​​e synuara, të gjitha duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Acidi salicilik ndihmon në reduktimin e inflamacionit të njollave dhe yndyrës së tepërt, ndërsa alantoina dhe pantenoli punojnë për të reduktuar inflamacionin. Lëkura e lëmuar e bërë e thjeshtë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Cleanse Facial Scrub 75ml

Provoni mënyrën miqësore me veganët për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të butë. Skrabi për pastrimin e fytyrës Skin Academy përmban grimca të vogla eksfoluese që ndihmojnë në heqjen e pikave të zeza, pastrojnë poret dhe njollat ​​e synuara, të gjitha duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Acidi salicilik ndihmon në reduktimin e inflamacionit të njollave dhe yndyrës së tepërt, ndërsa alantoina dhe pantenoli punojnë për të reduktuar inflamacionin. Lëkura e lëmuar e bërë e thjeshtë.
Karakteristikat e Skin Academy scrub për pastrimin e fytyrës 75ml
Largon pikat e zeza
Pastroni poret
Zbut lëkurën
Përdorimi:
Përdoreni një ose dy herë në javë.
Masazhojeni butësisht në lëkurën e pastruar dhe të lagur, duke shmangur zonën delikate të syve.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.
Lloji

scrub

Paketimi

75ml

Produkt vegan

po

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413920093 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara