OstroVit Sex Pro SHOT 100 ml

Brendi

2,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Sex Pro Shot është një grup prej shtatë përbërësish aktivë në formën e një gote me shije grejpfruti. Përgatitja jonë e radhës nga seria e prerjeve OstroVit, përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitaminë B5, aminoacide dhe ekstrakt xhinsen dhe rrënjë maca. A po kërkoni një suplement dietik, përbërësit e të cilit ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Bast në OstroVit Sex Pro Shot 100 ml – një pije e vogël me fuqi të madhe!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Sex Pro Shot 100 ml

OstroVit Sex Pro Shot është një grup prej shtatë përbërësish aktivë në formën e një gote me shije grejpfruti. Përgatitja jonë e radhës nga seria e prerjeve OstroVit, përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitaminë B5, aminoacide dhe ekstrakt xhinsen dhe rrënjë maca. A po kërkoni një suplement dietik, përbërësit e të cilit ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Bast në OstroVit Sex Pro Shot 100 ml – një pije e vogël me fuqi të madhe!

Çfarë është libido dhe a mund të ndikoni në nivelin e saj?

Libido është shtytje seksuale, gjegjësisht stimulim që synon plotësimin e nevojave seksuale. Niveli i tij varet nga shumë faktorë, por bazohet në gjendjen e duhur të sistemit endokrin. Shkaktarët e uljes së dëshirës seksuale mund të jenë, ndër të tjera, mungesa e aktivitetit fizik, dieta e pamjaftueshme dhe sasia e pamjaftueshme e gjumit dhe mbi të gjitha stresi. Pavarësisht nga arsyet, ka mënyra universale për të rritur nivelet e libidos tuaj – të keni aktivitet fizik të mjaftueshëm gjatë ditës, të merrni dietën dhe sasinë e duhur të gjumit, duke marrë kohë të rregullt për t’u çlodhur dhe pushuar gjatë ditës. Pasi të përjashtoni arsyet shëndetësore, simptoma e të cilave mund të jetë ulja e dëshirës seksuale, mund të përdorni edhe substanca bimore natyrale që tregojnë efektin e mbështetjes në rivendosjen e dëshirës seksuale. Mund t’i gjeni në kazanin tonë të ri OstroVit Sex Pro Shot 100 ml.

Karakteristikat e përbërësve që përmban OstroVit Sex Pro Shot 100 ml:

 • MBËSHTETJA E RIKURTIMIT TË NIVELEVE TË LIBIDO-S – Përmbajtja e përbërësve të tillë si seleniumi, zinku, ekstrakti i rrënjës së makasë dhe ekstrakti i rrënjës së xhensenit mund të ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të duhur të libidos dhe të ndikojnë në performancën seksuale.
 • PËRDORIM I LEHTË – E përkryer për njerëzit që shmangin suplementet në formën e tabletave. Një pjesë e preparatit është gjysmë shishe (50 ml) e gotës sonë.
 • Shija e Frutit – Shija e fortë frute e lëngut e bën suplementin e rregullt një kënaqësi.

Kontrolloni se çfarë veprimi tregojnë përbërësit aktivë individualë të përfshirë në suplement:

 • A-AKG ose L-arginine alfa-ketoglutarate . Ka një efekt të fortë në rritjen e prodhimit dhe lirimin e oksidit nitrik, i cili kontribuon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut.
 • L-citruline malat . Ashtu si L-arginina, ajo ndihmon në përmirësimin e rrjedhjes së gjakut, mbështet trupin në sintezën e argininës dhe ornitinës, falë të cilave mund të kontribuojë në rregullimin e presionit dhe rritjen e forcës së muskujve gjatë stërvitjes.
 • Ekstrakti i rrënjës së makës . Mund të ndikojë pozitivisht në nivelin e libidos dhe në ruajtjen e funksionit seksual.
 • Ekstrakti i rrënjës së xhensenit . Ai rrit efikasitetin mendor dhe fizik të trupit, mbron nga ndikimi i stresorëve. Tregon efektin e përmirësimit të performancës seksuale dhe rritjen e nivelit të libidos.
 • Zinku . Ai merr pjesë, ndër të tjera, në ruajtjen e funksioneve të duhura njohëse dhe ruajtjen e nivelit të duhur të testosteronit në gjak.
 • Selenium . Ndihmon në ruajtjen e gjendjes së shëndetshme të flokëve dhe thonjve, mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar dhe gjëndrës tiroide, kontribuon në rrjedhën e duhur të spermatogjenezës.
 • Acidi pantotenik . Kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes.
Shija

grejpfrut

Lloji

leng

Paketimi

100ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933908809 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara