OstroVit Aqua Kick Biotin 10g x 24cope

Brendi

0,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Aqua Kick Biotin është një suplement ushqimor i dobishëm në formën e pluhurit të tretshëm në ujë me një aromë të këndshme të ananasit tropikal. Produkti është i destinuar kryesisht për gratë dhe burrat që kanë prioritet pamjen e shëndetshme. Përmbajtja e lartë e biotinës e kombinuar me përbërës të tillë aktivë si acidi folik, zinku, seleniumi dhe ekstrakti Saccharina japonica e bëjnë lëkurën tuaj rrezatuese dhe mbështet funksionet e organeve të brendshme.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Aqua Kick Biotin 10 g

OstroVit Aqua Kick Biotin është një suplement ushqimor i dobishëm në formën e pluhurit të tretshëm në ujë me një aromë të këndshme të ananasit tropikal. Produkti është i destinuar kryesisht për gratë dhe burrat që kanë prioritet pamjen e shëndetshme. Përmbajtja e lartë e biotinës e kombinuar me përbërës të tillë aktivë si acidi folik, zinku, seleniumi dhe ekstrakti Saccharina japonica e bëjnë lëkurën tuaj rrezatuese dhe mbështet funksionet e organeve të brendshme.

Suplementi është i disponueshëm në formën e qeseve me ananas që mund t’i përzieni me një shishe ujë dhe t’i konsumoni gjatë gjithë ditës. Që tani e tutje, nuk duhet të gëlltisni më tableta për t’u dukur bukur. Gjithçka që duhet të bëni është të merrni një pije ananasi plot me lëndë ushqyese në vend të ujit gjatë ditës.

Biotina

Biotina, e njohur edhe si vitamina B7, është një përbërës i rëndësishëm që mund të gjendet kryesisht në thonjtë, flokët dhe lëkurën. Mungesa e tij mund të çojë në një sërë çrregullimesh, për shembull rënien e qimeve, thonjtë e brishtë, seborre dhe anemi.

Përveç ndikimit të dobishëm në lëkurë, flokë dhe thonjtë, biotina luan gjithashtu një rol vendimtar në përmirësimin e funksionimit të sistemit nervor. Ai gjithashtu nxit metabolizmin e glukozës në gjak, mbështet gjëndrën tiroide si dhe siguron kocka të shëndetshme.

Vetitë

 • PAMJE E BUKUR – Qeset Aqua Kick përmbajnë një sërë lëndësh ushqyese që mund t’ju ndihmojnë të kujdeseni për pamjen tuaj nga brenda. Një kombinim unik i substancave aktive maksimizon ndikimin e suplementit.
 • LEHTË PËR PËRGATITJE – Thjesht përzieni përmbajtjen e qeseve me një shishe të madhe me ujë. Në këtë mënyrë ju mund të merrni një pije ananasi të pasur me lëndë ushqyese e cila mund të zëvendësojë pijet jo të shëndetshme të dyqaneve.
 • PËR PERSONAT NË ARRATI – Nëse jeni gjithmonë në arrati dhe shpesh harroni të përdorni suplemente, ne kemi një zgjidhje për ju! Kur zgjidhen në ujë, ju mund t’i merrni bustinat tona kudo që dëshironi – për një shëtitje, në vendin e punës apo edhe në palestër!

Përbërësit aktivë të suplementit dietik OstroVit Aqua Kick Biotin

Përveç përmbajtjes së lartë të biotinës, suplementi ynë dietik përfshin përbërës të tjerë aktivë që do t’ju ndihmojnë të ndiheni dhe të dukeni më mirë. Kontrolloni se për çfarë janë përgjegjës:

 • Biotina – I bën flokët tuaj të fortë dhe me shkëlqim, dhe lëkurën të shkëlqejë. Ai nxit metabolizmin e energjisë.
 • Zinku – bën që plagët të shërohen më shpejt dhe qetëson simptomat e akneve. Gjithashtu forcon thonjtë dhe flokët.
 • Seleni – Mbron organizmin tuaj nga toksinat dhe radikalet e lira. Gjithashtu vonon plakjen.
 • Acidi folik – Mbështet funksionimin e sistemit vaskular dhe sistemit nervor. Mbron kundër anemisë. Redukton edhe inflamacionet.
 • Ekstrakti i Saccharina japonica – Falë përmbajtjes së jodit, rregullon funksionet e sistemit nervor, muskujve dhe veshkave. Gjithashtu stimulon metabolizmin.
Shija

ananasi

Lloji

pluhur

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara