OstroVit Brewer’s Yeast 200 tabs

Brendi

6,50 

Brand: 
OstroVit

Maja e birrës OstroVit është një suplement ushqimor modern i cili përmban vitamina të grupit B, hekur, fosfor dhe minerale të tjera. Skedat e majave të birrës janë të sigurta për organizmin dhe të lehta për t’u konsumuar. Ndryshe nga majaja e bukës, ato nuk shkaktojnë ndonjë problem të pakëndshëm të tretjes.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Maja e birrës 200 skeda

Maja e birrës OstroVit është një suplement ushqimor modern i cili përmban vitamina të grupit B, hekur, fosfor dhe minerale të tjera. Skedat e majave të birrës janë të sigurta për organizmin dhe të lehta për t’u konsumuar. Ndryshe nga majaja e bukës, ato nuk shkaktojnë ndonjë problem të pakëndshëm të tretjes.

Karakteristikat e përbërësve që përmbahen në Maja e birrës OstroVit:

Edhe pse shumica prej nesh majanë e birrës e lidhin kryesisht me prodhimin e një prej pijeve alkoolike të njohura, ky përbërës ka edhe shumë veti të ndryshme, falë të cilave do të kujdeseni për një pamje të bukur në mënyrë të shëndetshme.

 • PASURIA E MINERALEVE – Mineralet e përfshira në majanë e birrës, që është kryesisht hekur dhe fosfor, sigurojnë pamje të bukur pa asnjë sakrificë.
 • KUJDESI PËR LËKURËN – OstroVit Brewer’s Yeast u rekomandohet atyre që merren me lëkurë të yndyrshme dhe akne. Përbërësit natyralë të përfshirë në suplement rregullojnë funksionimin e gjëndrave dhjamore, duke mbajtur kështu nivelin optimal të hidratimit të lëkurës.
 • FORCIMI I FLOKËVE DHE THONJVE – Mineralet e përfshira në suplement ndikojnë në gjendjen e flokëve dhe indeve të tjera. Falë tyre, flokët bëhen më të fortë dhe me shkëlqim dhe nuk thahen, ndërsa thonjtë nuk thyhen aq shpesh.
 • KOFORTI I PËRDITSHËM – Një kuti suplementi dietik OstroVit Brewer’s Yeast është i mjaftueshëm për mbi një muaj suplement të rregullt. Majaja e birrës në formën e skedave është më e lehtë për t’u dozuar në krahasim me pluhurin që duhet përdorur për të përgatitur suspensionin oral.
Lloji

tableta

Paketimi

200

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933900537 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara