Free Nose Spray 20ml

Brendi

7,00 

Free Nose

Aleancë e trefishtë, me ujin e detit, echinacea dhe zink

Spraj hundësh me ujë deti, echinacea dhe zink. Pastron, lehtëson dhe mbron mukozën e hundës nga ftohjet dhe acarimet.

 • Echinacea është një bimë e njohur që përdoret tradicionalisht në të gjithë botën, veçanërisht gjatë dimrit.
 • Zinku është një mikroelement që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.*

S’ka stok

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Free Nose

Aleancë e trefishtë, me ujin e detit, echinacea dhe zink

Spraj hundësh me ujë deti, echinacea dhe zink. Pastron, lehtëson dhe mbron mukozën e hundës nga ftohjet dhe acarimet.

 • Echinacea është një bimë e njohur që përdoret tradicionalisht në të gjithë botën, veçanërisht gjatë dimrit.
 • Zinku është një mikroelement që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.*

Përbërësit aktivë
Ujë deti izotonik, Zink, Echinacea ekstra

Spërkateni një ose dy herë në secilën vrimë hunde, disa herë në ditë.
I përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç.
Pas hapjes, pajisja mund të përdoret për 6 javë.

Pa aerosol

Përmbajtja
20 ml

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji mos merrni asgjë, përveç nëse rekomandohet nga mjeku juaj.

Lloji

sprej

Paketimi

20ml

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321007091 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara