OstroVit Siberian Ginseng 120 tabs

Brendi

10,50 

Brand: 
OstroVit

Xhensen siberian OstroVit është një preparat në tableta që përmbajnë ekstrakt të xhensenit siberian. Ajo rrit efikasitetin fizik dhe mendor. Përveç kësaj, ai mbështet proceset e të mësuarit dhe të memorizimit dhe mbron trupin tonë nga faktorët e stresit. Njerëzit, duke përdorur rregullisht xhensen, ndjejnë më shumë energji. Për këtë arsye, do të funksionojë në gjendje dobësie, lodhjeje ose në proces rikuperimi. Produkti ynë rekomandohet për ata që punojnë fizikisht dhe mendërisht.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Xhensen Siberian VEGE 120 skeda

Xhensen siberian OstroVit është një preparat në tableta që përmbajnë ekstrakt të xhensenit siberian. Ajo rrit efikasitetin fizik dhe mendor. Përveç kësaj, ai mbështet proceset e të mësuarit dhe të memorizimit dhe mbron trupin tonë nga faktorët e stresit. Njerëzit, duke përdorur rregullisht xhensen, ndjejnë më shumë energji. Për këtë arsye, do të funksionojë në gjendje dobësie, lodhjeje ose në proces rikuperimi. Produkti ynë rekomandohet për ata që punojnë fizikisht dhe mendërisht.

 • 120 tableta në paketim
 • 1 porcion = 1 tabletë
 • Efekti adaptogjen
 • Xhensen siberian

Ekstrakti i rrënjës së xhensenit siberian

Eleutherococcus senticosus, i njohur si xhensen siberian ose thjesht xhensen siberian, është një adaptogen që ka përdorimin e tij tradicional në vendet aziatike si Japonia, Kina dhe Koreja. Sipas mjekësisë tradicionale kineze, është përdorur për të trajtuar problemet e veshkave dhe shpretkës, për të përmirësuar mirëqenien e përgjithshme, për të rritur energjinë dhe për të lehtësuar tensionin mendor. Rrënja (ku grumbullohen të gjitha përbërësit dhe substancat që promovojnë shëndetin) është kafe e çelur dhe ka një shije të ëmbël me nuanca hidhësie. Xhensen siberian, duke demonstruar efektin e tij adaptogjen, mbështet rezistencën e trupit ndaj stresit dhe përvojave të ndryshme traumatike, përdoret në gjendje rraskapitjeje ose ankthi. Xhensen siberian mund të mbështesë sistemin nervor qendror dhe të ndihmojë në rivendosjen e funksionit normal neurologjik. Xhenseni siberian përshpejton kohën e reagimit, përmirëson përqendrimin, kujtesën, shikimin dhe madje edhe shqisën e dëgjimit. Mund të ulë nivelet e sheqerit në gjak, duke e bërë atë një barishte të dobishme për njerëzit me diabet të tipit II.

Vetitë e përbërësve që përmban Xhensen Siberian OstroVit:

 • Keni aktivitet pro-njohës
 • Veti të forta adaptogjene
 • Mund të ulë nivelin e sheqerit në gjak
 • Mund të ndihmojë në ruajtjen e peshës së duhur
 • Tregoni përmirësim të dëshirës seksuale dhe performancës seksuale tek meshkujt
 • Përmirësoni dhe rregulloni trurin
Lloji

tableta

Paketimi

120

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246229134 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara