Multi + Multi Kids Stevia 30s Tabs

Brendi

5,80 

Ata vrapojnë, luajnë, lexojnë dhe ushtrojnë çdo ditë. Ata janë gjithashtu të lodhur, kështu që fëmijët kanë nevojë për multivitamina e tyre. Power Health krijoi multivitaminë Multi + Multi Kids. Ka një shije të shijshme dhe shkrihet në gojë duke i ofruar të gjitha vitaminat e nevojshme që fëmija juaj ka nevojë çdo ditë!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Multi+Multi Kids

Tani fëmijët kanë multivitamina e tyre!

Ata vrapojnë, luajnë, lexojnë dhe ushtrojnë çdo ditë. Ata janë gjithashtu të lodhur, kështu që fëmijët kanë nevojë për multivitamina e tyre. Power Health krijoi multivitaminë Multi + Multi Kids. Ka një shije të shijshme dhe shkrihet në gojë duke i ofruar të gjitha vitaminat e nevojshme që fëmija juaj ka nevojë çdo ditë!

Vitaminat që gjenden në Multi + Multi Kids kontribuojnë në sa vijon:

 • Vitamina D3: për funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët.
 • Vitamina C: funksionimi normal i sistemit imunitar.
 • Vitaminat B6 dhe B12: në funksionimin normal të sistemit nervor.
 • Vitaminat B1 dhe B2: metabolizmi normal që jep energji.
 • Vitamina niacinë: në funksionin normal psikologjik.
 • Acidi pantotenik dhe acidi folik: reduktimi i lodhjes dhe lodhjes.
 • Vitamina E: për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ.
 • Vitamina D3: për ruajtjen e kockave normale.
 • Vitamina D3: në funksionin normal të muskujve.
Përbërësit aktivë për tabletë
Vitaminë C 70 mg
Vitamina E 4 mg
Niacina 10 mg
Acidi pantotenik 4 mg
Vitamina B2 0,90 mg
Vitamina B1 0,8 mg
Vitamina B12 1 mg
Vitamina D3 2,5 mg
Vitamina B6 0,5 mg
Acidi folik 0,15 mg

Merrni 1-2 tableta të përtypura në ditë, e preferueshme para vaktit, si shtesë ushqimore. Rekomandohet për fëmijët me aftësi përtypëse.

Pa
sheqer, yndyrë dhe ngjyra artificiale

Përmbajtja
30 skeda të përtypshme

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Mos merrni suplemente ushqimore gjatë shtatzënisë ose laktacionit pa lejen e mjekut tuaj. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

oribleta

Paketimi

30

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara