Mourinol 600mg 60s Caps

Brendi

12,50 

Power Health Cod Liver Oil është një burim i mirë i vitaminës A dhe vitaminës D3. Në të kaluarën, janë bërë beteja midis nënave dhe fëmijëve për hir të saj për shkak të … aromës së veçantë të vajit të mëlçisë së merlucit. Ai vjen nga mëlçia e këtij peshku të bardhë, dhe jo nga mishi i tij si vajrat e tjerë të zakonshëm të peshkut.Power Health Salt përmban 600 mg vaj të pastër fetal për kapsulë, me përmbajtje të lartë të acideve yndyrore të pangopura omega-3 (DHA / EPA).

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Kapsula Mourinol

600 mg vaj të pastër të mëlçisë së merlucit për kapsulë

Në të kaluarën, janë bërë beteja midis nënave dhe fëmijëve për hir të saj për shkak të … aromës së veçantë të vajit të mëlçisë së merlucit. Ai vjen nga mëlçia e këtij peshku të bardhë, dhe jo nga mishi i tij si vajrat e tjerë të zakonshëm të peshkut. Power Health Cod Liver Oil është një burim i mirë i vitaminës A dhe vitaminës D3.

Vitamina A kontribuon në:

 • funksionimin normal të sistemit imunitar
 • mirëmbajtja e shikimit normal
 • metabolizmin normal të hekurit
 • procesi i specializimit qelizor

Vitamina D3 kontribuon në:

 • funksionimin normal të sistemit imunitar
 • funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët
 • funksionin normal të muskujve
 • ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve normalë
 • procesi i ndarjes së qelizave
 • thithjen/shfrytëzimin normal të kalciumit dhe fosforit
 • ruajtja e niveleve normale të kalciumit në gjak
 • është thelbësor për rritjen normale të kockave të fëmijëve
Përbërësit aktivë për kapsulë
Vaj i pastër i mëlçisë së merlucit 600 mg
DHA 60 mg
EPA 48 mg
Vitamina A 324 mcg / 1.080iu
Vitamina D3 9 mcg / 360iu

Merrni 1-2 kapsula në ditë si një shtesë diete, mundësisht pas një vakti.

Pa
sheqer, konservues, gluten, laktozë dhe ngjyra artificiale.

Përmbajtja
60 kapsula

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Mos merrni asnjë ilaç gjatë shtatzënisë dhe laktacionit, përveç nëse ju këshillon mjeku juaj.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsul vajore

Paketimi

60

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara