Oliviotic 20s

11,20 

Suplement ushqimor sinergjik me ekstrakt të çmuar të gjetheve të ullirit, vitaminë D3 dhe zink!

Ulliri është një dhuratë nga natyra dhe për shekuj me radhë ka qenë një aleat që ofron përfitimet e tij unike. Lulëzon në vendet e Mesdheut dhe përdoret plotësisht. Gjethet e ullirit japin oleuropeinë, një lëndë ushqyese polifenolike, si dhe një përzierje përbërësish me përbërësit kryesorë hidroksitirozol dhe acid elenolik. Këto të fundit janë lehtësisht të absorbueshme dhe të disponueshme në trup. Këto përbërje kryesisht i japin efektet e tyre biologjike ekstraktit të gjetheve të ullirit.  

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Oliviotik

Suplement ushqimor sinergjik me ekstrakt të çmuar të gjetheve të ullirit, vitaminë D3 dhe zink!

Ulliri është një dhuratë nga natyra dhe për shekuj me radhë ka qenë një aleat që ofron përfitimet e tij unike. Lulëzon në vendet e Mesdheut dhe përdoret plotësisht. Gjethet e ullirit japin oleuropeinë, një lëndë ushqyese polifenolike, si dhe një përzierje përbërësish me përbërësit kryesorë hidroksitirozol dhe acid elenolik. Këto të fundit janë lehtësisht të absorbueshme dhe të disponueshme në trup. Këto përbërje kryesisht i japin efektet e tyre biologjike ekstraktit të gjetheve të ullirit.

Oliviotic është suplementi ushqimor i Power Health i bazuar në përbërësit natyralë të mëposhtëm:

Ekstrakt i gjetheve të ullirit të hulumtuar shkencërisht, Olea europaea L. – Olivactive® (i standardizuar në 20% oleuropeinë – burim natyral i acidit elenolik) [1,2,3]
Vitamina D3 dhe zink, të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar .

Përbërësit aktivë :
500 mg ekstrakt gjethe ulliri – Olivactive® (Olea europaea L.) / prej tij 100 mg Oleuropein, 5 mg zink (50% RDI*), 1,75 μg (70iu) vitaminë D3 (35% RDI*).

Merrni 1 kapsulë në ditë për të mbështetur sistemin tuaj imunitar dhe 2-3 kapsula në ditë për rezultate të menjëhershme.

I lirë nga

sheqer, gluten, laktozë, konservues dhe aromatizues

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

SKU: 5200321010312 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara