OstroVit Creatine Monohydrate 300g watermelon

Brendi

16,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Creatine Monohydrate është një suplement dietik me cilësi të lartë që është një burim i kreatinës në formën e monohidratit. Është një preparat i disponueshëm në formë pluhuri, në shije të ndryshme, i cili nuk përmban sheqer të shtuar. Është një produkt i krijuar për atletët dhe personat fizikisht aktivë që duan të plotësojnë menunë e tyre me një përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Kreatinë Monohidrat 300 g

OstroVit Creatine Monohydrate është një suplement dietik me cilësi të lartë që është një burim i kreatinës në formën e monohidratit. Është një preparat i disponueshëm në formë pluhuri, në shije të ndryshme, i cili nuk përmban sheqer të shtuar. Është një produkt i krijuar për atletët dhe personat fizikisht aktivë që duan të plotësojnë menunë e tyre me një përbërës të vlefshëm.

 • Burimi i kreatinës – Një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 2600 mg kreatinë monohidrate.
 • Variantet e shijshme të shijes – shalqi me lëng, kola freskuese, mango ekzotike, portokall i pjekur, apo ndoshta qershi e ëmbël apo mollë jeshile? Një gamë e gjerë shijesh do të thotë që të gjithë do të gjejnë një produkt që do të kënaqë sythat e shijes.
 • Pa sheqer të shtuar – Produkti përmban ëmbëlsues me energji të ulët që kontribuojnë në uljen e përmbajtjes energjetike të produktit.
 • 1 racion = ¾ lugë = 3 g .
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 100 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – Preparati, i disponueshëm në formë pluhuri, siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik dhe është i përsosur për njerëzit që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave.

OstroVit Kreatine Monohidrat – burim i koncentruar i kreatinës

Kreatina është një përbërës kimik që gjendet natyrshëm në trupin e njeriut. Substanca furnizohet gjithashtu me trupin me një menu ditore – kreatina mund të gjendet në produktet shtazore, përfshirë. mish, peshk ose vezë, si dhe në formën e suplementeve dietike.

OstroVit përdor kreatin monohidrat dmth një kombinim të një molekule të kreatinës me një molekulë uji në një molekulë – sepse kreatina është një përbërje hidrofile, ajo kombinohet me ujin pa asnjë problem, dhe kështu është një substancë që dallohet për asimilueshmëri të shkëlqyer. Kreatina monohidrat është forma më e thjeshtë e kreatinës për sa i përket strukturës dhe në të njëjtën kohë përbërësi që është më i popullarizuari në mesin e atletëve – është i përsosur si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët, kjo për faktin se kreatina rrit performancën fizike në rast. ushtrime të njëpasnjëshme, të shkurtra, shumë intensive, dhe efekti i dobishëm ndodh kur konsumohen 3 g kreatinë në ditë.

Shija

shalqiri

Lloji

pluhur

Paketimi

300g

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232617610 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara