OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg 400 caps

Brendi

27,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg është një suplement dietik me cilësi të lartë, i cili është një burim i vlefshëm i kreatinës në formën e monohidratit. Është një preparat i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për atletët dhe personat fizikisht aktivë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg 400 kapsula

OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg është një suplement dietik me cilësi të lartë, i cili është një burim i vlefshëm i kreatinës në formën e monohidratit. Është një preparat i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për atletët dhe personat fizikisht aktivë.

 • Një burim i kreatinës – Një pjesë e suplementit dietik i siguron trupit 3300 mg kreatinë monohidrate.
 • 1 racion = 3 kapsula.
 • Efikasiteti – Paketimi i produktit përmban 133 porcione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – Përgatitja e disponueshme në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë siguron një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg – kreatina monohidrat me cilësi më të lartë

Kreatina është një përbërës kimik që gjendet natyrshëm në trupin e njeriut. Substanca i dërgohet trupit gjithashtu së bashku me menunë ditore – Kreatina mund të gjendet në produktet shtazore, përfshirë. mish, peshk ose vezë, si dhe në formën e suplementeve dietike.

Përgatitja OstroVit përdor kreatin monohidrat, përkatësisht kombinimin e një molekule të kreatinës me një molekulë uji në një molekulë – për shkak se kreatina është një përbërje hidrofile, ajo kombinohet lehtësisht me ujin dhe kështu është një substancë, e cila dallohet me biodisponueshmëri të madhe.

Kreatina monohidrat është forma më e thjeshtë e kreatinës për sa i përket strukturës dhe në të njëjtën kohë përbërësi që gëzon popullaritetin më të madh në mesin e atletëve – do të jetë perfekt si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët aktivë të stilit të jetesës, si dhe për profesionistët, gjë që rezulton nga fakti se kreatina rrit performancën fizike në rastin e ushtrimeve të njëpasnjëshme të shkurtra, shumë intensive fizike dhe efekti i dobishëm ndodh kur konsumohen 3 g kreatinë në ditë.

Lloji

kapsula

Paketimi

400

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933913605 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara