OstroVit Hyaluronic Acid 90 tabs

Brendi

11,00 

Brand: 
OstroVit

Acidi hialuronik OstroVit është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim të acidit hialuronik. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen për një pamje të shëndetshme dhe të bukur.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Acidi Hyaluronik 90 tableta

Acidi hialuronik OstroVit është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim të acidit hialuronik. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që kujdesen për një pamje të shëndetshme dhe të bukur.

 • Burimi i acidit hialuronik – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 70 mg hialuronat natriumi.
 • 1 racion = 1 tabletë .
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 90 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Acidi Hyaluronik – shtojcë e vlefshme për dietën e përditshme

Acidi hialuronik është një përbërje kimike organike që është një polisakarid nga grupi i glikozaminoglikaneve. Është një substancë që gjendet natyrshëm në të gjithë organizmat e gjallë, dhe në trupin e njeriut është pjesë e matricës ndërqelizore të dermës dhe është përbërësi kryesor i sinoviumit të kyçeve. Acidi hialuronik në trupin e njeriut gjendet natyrshëm në formën e një kripe natriumi, e cila njihet si hialuronat natriumi. Me kalimin e moshës, përmbajtja e substancës në trup zvogëlohet, në këtë rast mund të jetë një ide e mirë furnizimi i përbërjes me trupin nga jashtë, së bashku me suplementet dietike.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246221084 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara