OstroVit Guarana SHOT 80 ml pear

Brendi

2,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Guarana SHOT është një suplement dietik i lëngshëm që përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban ekstrakt guarana (200 mg / 80 ml), e pasuruar me kafeinë dhe ekstrakt xhensen. Përbërësit që përmban suplementi mund të zvogëlojnë ndjenjën e lodhjes, të përmirësojnë kujtesën dhe përqendrimin, performancën seksuale, si dhe të rrisin ergogjenitetin natyral të trupit.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Guarana Shot 80 ml

OstroVit Guarana SHOT është një suplement dietik i lëngshëm që përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban ekstrakt guarana (200 mg / 80 ml), e pasuruar me kafeinë dhe ekstrakt xhensen. Përbërësit që përmban suplementi mund të zvogëlojnë ndjenjën e lodhjes, të përmirësojnë kujtesën dhe përqendrimin, performancën seksuale, si dhe të rrisin ergogjenitetin natyral të trupit.

 • SHOT përmban 80 ml të produktit në paketim
 • 1 SHOT = 1 porcion
 • 1 SHOT përmban guarana, kafeinë dhe xhensen
 • Shije e shijshme

OstroVit Guarana Shot

OstroVit Guarana Shot rekomandohet gjatë sforcimeve të shtuara fizike dhe mendore. Sasia e lartë e kafeinës që përmban preparati ka një efekt të fortë termogjenik, i cili stimulon metabolizmin dhe ndihmon në përshpejtimin e djegies së indeve dhjamore të panevojshme. Përveç kësaj, guarana kontribuon në frenimin e oreksit, gjë që mbështet më tej procesin e dobësimit. Përveç kësaj, ekstrakti i guaranës përmirëson efektivitetin dhe efikasitetin e stërvitjes, stimulon trupin për ushtrime të vështira.

Vetitë e përbërësve të përfshirë në OstroVit Guarana Shot:

 • Shtoni vitalitet
 • Ndihmon për të reduktuar ndjenjën e lodhjes fizike dhe mendore
 • Mbështet punën e trurit
 • Ndihmojnë në përmirësimin e kujtesës dhe përqendrimit
 • Ndihmoni për të përmirësuar efikasitetin dhe intensitetin e stërvitjes
 • Mund të përmirësojë gjendjen dhe performancën seksuale
 • Keni aktivitet pro-njohës
 • Veti të forta adaptogjene
 • Mund të ulë nivelin e sheqerit në gjak
 • Mund të ndihmojë në ruajtjen e peshës së duhur
Lloji

leng

Shija

dardhe

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246222227 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara