OstroVit Lecithin 1200 70 caps

Brendi

9,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Lecithin 1200 mg është një suplement dietik me cilësi të lartë që siguron një burim të lecitinës së sojës. Është një preparat i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i projektuar për njerëzit që punojnë mendërisht dhe ata që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Lecithin 1200 mg 70 kapsula

OstroVit Lecithin 1200 mg është një suplement dietik me cilësi të lartë që siguron një burim të lecitinës së sojës. Është një preparat i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i projektuar për njerëzit që punojnë mendërisht dhe ata që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërës të vlefshëm.

 • Burimi i lecitinës – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 1200 mg lecitinë soje.
 • Përbërje e thjeshtë – preparati përmban substancën aktive dhe përbërësit e guaskës së kapsulës, pa aditivë dhe mbushës të panevojshëm.
 • 1 racion = 1 kapsulë.
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 70 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Lecithin 1200 mg – suplement ushqimor i vlefshëm

Lecitina e sojës – një përbërje fosfolipide, e cila luan rolin e bllokut kryesor të ndërtimit të membranave qelizore në trupin e njeriut. Është një substancë që mund të gjendet në veshka, si dhe në tru, mëlçi ose indet formuese të qelizave nervore. Fjala “lecitin” në greqisht do të thotë “e verdhë”, e cila është për shkak të faktit se përbërja u nxor fillimisht pikërisht nga vezët. Sot, megjithatë, lënda e parë merret si nënprodukt gjatë presimit të vajrave bimore. Lecitina përdoret si një shtesë ushqimore për shkak të efektit të saj emulsifikues. Substanca përdoret gjithashtu si një përbërës në shtesat dietike, për shkak të një numri të vetive të dobishme të përbërjes.

Lloji

kapsula

Paketimi

70

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232618600 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara