OstroVit L-Carnitine SHOT 80ml

Brendi

1,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit L-Carnitine Shot është një suplement dietik i lëngshëm. Përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban L-Carnitine. Produktet janë një shtesë për njerëzit që kujdesen për figurën e tyre dhe dëshirojnë të rrisin proceset e djegies së yndyrës, të përshpejtojnë rigjenerimin dhe të rrisin qëndrueshmërinë në stërvitje.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit L-Carnitine Shot 80 ml

OstroVit L-Carnitine Shot është një suplement dietik i lëngshëm. Përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban L-Carnitine. Produktet janë një shtesë për njerëzit që kujdesen për figurën e tyre dhe dëshirojnë të rrisin proceset e djegies së yndyrës, të përshpejtojnë rigjenerimin dhe të rrisin qëndrueshmërinë në stërvitje.

 • 80 ml të produktit në paketim
 • 1 gjuajtje = 1 porcion
 • 1 dozë është 2.5 g L-Carnitine
 • Shije e shijshme
 • Një version xhepi i OstroVit L-Carnitine i famshëm

L-Carnitine

Është një përbërje organike kimike nga grupi i aminoacideve që ndodhen natyrshëm në trupin tonë. Karnitina është një substancë që kontribuon në djegien e yndyrës së trupit. Acidet yndyrore të transportuara nga L-Carnitine oksidohen në mitokondri – qendrat e energjisë qelizore. Gjatë marrjes së L-Carnitine, ndihet një rritje e energjisë. Përdorimi i produktit tonë kontribuon në parandalimin e depozitimit të yndyrës.

Vetitë e përbërësve të përfshirë në OstroVit L-Carnitine Shot:

 • Mbështet proceset e djegies së yndyrës (thithja e energjisë nga yndyrnat)
 • Përshpejtoni rigjenerimin pas stërvitjes
 • Rritni qëndrueshmërinë e stërvitjes
 • Vonesoni efektin e lodhjes
 • Mbështet lëvizjen e acideve yndyrore në zemër dhe qelizat imune
Shija

grejpfrut, lemon

Lloji

leng

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246222067 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara