OstroVit Lemon Balm VEGE 90 caps

Brendi

Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 4,75 €.

Brand: 
OstroVit

OstroVit Limon Balm VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të gjetheve të balsamit DER 4:1. Është një preparat vegan i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Limon Balm VEGE 90 kapsula

OstroVit Limon Balm VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të gjetheve të balsamit DER 4:1. Është një preparat vegan i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 • Përmban ekstrakt të gjetheve të balsamit DER 4:1 – një porcion i preparatit i siguron trupit 400 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë – preparati nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë .
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 90 porcione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Limon Balsam VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Balsam limon – një bimë që i përket Lamiaceae. Është vendas në Evropën Jugore, por aktualisht kultivohet pothuajse në të gjithë botën. Emri latin i barit – Melissa – rrjedh nga termi grek për bletët, që është për faktin se bima përmban sasi të konsiderueshme nektari dhe përdoret lehtësisht nga insektet. Balsami i limonit është një bimë shumëvjeçare që mund të arrijë 1,5 metra lartësi dhe lënda e parë që nxirret nga bima janë gjethet e saj aromatike të cilat dallohen për pasurinë e tyre në përbërje të vlefshme dhe vajra esencialë, kështu që ato përdoren, ndër të tjera, Si përbërës në suplementet dietike.

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933904313 Kategoritë: , ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara