OstroVit Spiruline 90 tabs

Brendi

5,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Spiruline është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim spiruline. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Spiruline 90 tableta

OstroVit Spiruline është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim spiruline. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 • Burimi i spirulines – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 1000 mg alga pluhur në formën e spirulines.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë – paketa e produktit nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 2 tableta.
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 45 racione të produktit.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.
 • Prodhuar duke përdorur metodën Broken Cell Walls.

OstroVit Spiruline – suplement dietik i vlefshëm

Spiruline – alga jeshile-blu, që rritet në ujërat e ngrohta të liqeneve në Afrikë, Amerikën e Jugut ose Amerikën e Veriut, ndër të tjera. Është një përbërës me shije dhe erë intensive që konsiderohet një superushqim. Spirulina dallohet për përmbajtjen e saj të lartë të proteinave – supozohet se algat jeshile-blu përmbajnë sasi më të larta të proteinave se të gjitha bimët e njohura të ngrënshme. Meqenëse proteina përbën rreth 60-70% të peshës së thatë të spirulines, përbërja shpesh quhet mish jeshil. Përveç aminoacideve të vlefshme, spirulina përmban edhe vitamina, minerale dhe përbërës të tjerë të vlefshëm, gjë që e bën atë të përdoret me padurim jo vetëm si një element i menysë, por edhe si një përbërës i suplementeve dietike.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

Malibu

Origjina

Poloni

SKU: 5902232619331 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara